Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych, którego celem jest zbudowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. 


W ramach tego programu, szkoły otrzymają wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży.

 

 

Nasza firma www.sklep-elektronika.com, wykorzystując szerokie kompetencje swoich pracowników z dziedziny mikrokontrolerów oraz robotyki, przygotowała zestaw spełniający wymagania programu

 

Najważniejsze cechy Mistrza Uno

  1. Niezbędne instrukcje oraz materiały dydaktyczne dotyczące użytkowania, sporządzone w języku polskim;
  2. Zeszyt zawierający informacje, w jaki sposób skonfigurować oraz zaprogramować dołączone czujniki. Jest to ponad 70 stron czystej wiedzy, zamkniętej w jednym kołobrulionie;
  3. Mikrokontroler klon Arduino Uno R3;
  4. Ponad 34 moduły oraz czujniki elektroniczne;
  5. Komplet elementów połączeniowych;
  6. Video na platformie YouTube (dostępne od września 2022 roku), pokazujące dokładnie krok po kroku wszystkie etapy wymagane do przejścia lekcji od początku do końca.

 

Opieka dydaktyczna

Zestaw Mistrz Uno został przygotowany zgodnie z wytycznymi 
Ministerstwa Edukacji i Nauki przez wielokrotnie nagradzanego w międzynarodowych konkursach programistycznych, inż. Jacka Ciubę.

 

Zdjęcie Mistrz Uno

 

Jego wiedza, oraz doświadczenie przelane na papier i darmowe materiały w formie video na platformie YouTube, są idealnym źródłem wiedzy dla każdego adepta elektroniki. 

Materiały te pomogą w łatwy i przystępny sposób wdrożyć się w świat elektroniki wszystkim uczniom oraz nauczycielom w szkole oraz w domu.

Więcej o osiągnięciach Jacka można poczytać na stronie GovTech oraz Politechniki Rzeszowskiej:

 

Gwarancja jakości

Na zestaw Mistrz Uno udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz SLA 14 dni. 

 

Broszury oraz oferty

W sprawie przesłania katalogu oraz spersonalizowanej oferty, prosimy kontaktować się:

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.